MAPA SERWISU:

Mapa serwisu - sp3.tarnobrzeg.pl

Struktura nie uwzględnia informacji zawartych na podstronach prowadzących do plików PDF (np. najważniejszych dokumentów szkoły: bieżących i archiwalnych) oraz adresów stron internetowych innych serwisów m.in. wyszukiwarki Google, profil szkolny Facebooka, e-dziennik - Librus, aplikacja Teams - MS Office, Street View - Google Maps, widżet pogodowy - Twoja Pogoda, rekrutacja - Vulcan, kalendarz roku szkolnego - MEN, informator dla absolwentów szkół podstawowych - KO Rzeszów, BIP Tarnobrzeg, lokalnych mediów, klubów sportowych, instytucji oświatowych i wspomagających działalność pedagogiczną.

Data ostatniej aktualizacji: 18 lutego 2024 r.

Koncepcja pracy szkoły:

"Trójka" to szkoła wspierająca proces uczenia się i nauczania. Absolwenci "Trójki" to młodzi ludzie, którzy są poszukiwaczami dążącymi do wyznaczonego celu. Wszechstronny rozwój ucznia to wynik panującego w szkole pozytywnego klimatu, budowanego poprzez: wysoki poziom nauczania, rozwijanie pasji sportowych, zapewnienie bezpieczeństwa, promowanie zdrowego stylu życia, dbałość o środowisko - ekologia, wychowanie w idei patriotyzmu.